KUZEY KIBRIS’tan  EMLAK ALIN AVRUPA’ya BAĞLANIN

KUZEY KIBRIS, Emlak Alımlarınız için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Bunların en başında ‘Emlak alın, Avrupa’ya41732549_guney_kibris_rum_kesimi bağlanın’ sloganı ile yola çıkmanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs’ın gerek konumu gerekse içinde bulunduğu Avrupa Birliği Çalışmaları ile bir ayağınız bundan sonra Avrupa olacaktır.

Bizler Nokta Emlak ve İnşaat olarak, sadece emlak almak-satmak için sizlere hizmet vermiyoruz. Anahtar teslim ev satmak yerine anahtar teslim yaşam sunuyoruz. Kuzey KIBRIS’ta, yeni bir ülkede size yaşam için gerekli olan tüm koşulları sağlıyoruz.

*Resmi İşlemleriniz
Bizden emlak almanın ayrıcalığını fark edebileceğiniz ilk ve en önemli nokta. Profesyonel bir şekilde her türlü resmi işlerinizde sizin yerinize gerekli tüm kolaylıkları sağlayıp, burada yaşayabilmeniz için mükemmel bir altyapı sağlıyoruz.

*Oturma İzniniz
Kuzey KIBRIS’ta emlak almanın verdiği avantajla, bir Avrupa ülkesinde oturum müsaadesi kolaylığından faydalandırıyoruz. Problemsiz bir şekilde burada yaşamanız için gerekli resmi ve oturum işlemlerinizi ayağınıza kadar getiriyoruz.
Kuzey Kıbrıs’ta emlak alarak hem Avrupa’da oturum hem de Avrupa vatandaşlığına bir adım atmış olacaksınız.

Hastane_010*Sağlık
Kuzey KIBRIS, sağlık alanında ciddi bir şekilde en iyi hizmetleri vermektedir. Bizler de size bu avantajlardan faydalanmanız için her türlü kolaylığı sağlayarak, gerek özel gerek devlet birimlerinden sağlık alanında her şekilde yardımcı oluyoruz.

*Eğitim
KUZEY KIBRIS denildiğinde akla gelen en önemli noktaların başında Eğitim gelmektedir. Avrupa’nın ve dünyanın çeşitli yerlerinden buradaki eğitimin kalitesi için gelen öğrenciler bunun bir ispatıdır. Daha anaokulu ve kreş aşamalarında bile Avrupa standartlarında olan kuruluşlar, çocuklarınızın geleceğe emin adım atmaları için her türlü hizmeti sunmaktadırlar.

NOKTA Emlak ve İnşaat olarak, bizden emlak almanız durumunda, early-childhood-education-okul-oncesi-egitimi
hem sizleri hem de çocuklarınızı iyi bir geleceğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın.
Okul seçimlerinden, öğretmen görüşmelerine kadar her aşamada yanınızdayız. Hatta sizlerden de önce araştırmalarımızı buna göre yapıp, en elit olan tercihlere sizleri yönlendirmekten mutluluk duyacağız.